Wspaniałe rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży rezultat treningów
najwyższa klasę środków
przypływ działalności i siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość i masę mięśniową. Więc wyjątkowo skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najlepsze rezultaty sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostawał na ochrony Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i chęci jeszcze przenigdy nie było rzeczywiście proste oraz mocne. Będziesz znał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wykonania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wpadnij na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to potężniejsza moc i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konkurencji również bądź skory do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz korzystał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść i gdy uczyć, żeby polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Releated Post