Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich zbiór jest w sumy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na tworzenie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich realizowanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i chcenia, w której drugie osoby będą Owi niezwykle miłe i uległe. Wpływanie feromonów jest całkiem lekkie i lekkie, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, ale także w handlu- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę zaufania oraz bezpieczeństwa.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w gronu
powstaniesz w gospodarce dominatora i prowadzącego
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie i zdobędziesz akceptacja innych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w tłach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez blisko 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a ściśle mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do grupy infochemicznej, które naturalnie tkwią w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wyraża się jednak, iż substancje te nie mają żadnego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne wartości w stałym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz kupią na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco wpływają na pewność siebie, a dodatkowo – co dla większości jest najistotniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zakłada się w momencie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak dotyczą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz działają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych informacji na polski temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy projekty są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim budują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów robi się wtedy w naszej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com

Releated Post