Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi jakimś z najkorzystniejszych a najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia dobro i zachęca dobrą energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz ekstraktami z wyjątkowo skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna jest dodatkowo odpowiednia formuła, która stanowiła używana już w starożytności; to unikatowe zaklęcie ochronne, jakie zamierza strzec przed niekorzystną energią z zewnątrz, nieszczęściami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma działanie wielowymiarowe. Nie jedynie chroni przed złem i oczyszcza, lecz również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ogromną funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we tym świecie jest wybitnie trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy wyłącznie skupić się na planu, który wymagamy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

KneeActive Plus

Releated Post