Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj kompletną sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 podawany jest na ból stawów.

Ma postać tabletek. Preparat ten pomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również tworzy działanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na skutek normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność przejmowania się plus jest podawany osobom, które zajmują niewiele ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok mieszkania i wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz nadal towarzyszy im cierp, uprawiają sport a co za tym idzie ich boi są nadmiernie obciążone oraz potrzebują regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 kryją się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 umieszcza się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno podejmować się tak, jak zalecił specjalista czy zgodnie z poradami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w układzie dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane sporą zawartością wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zaznajomić się z treścią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na pewien składnik suplementu. Flexin 500 należy przestrzegać w pomieszczeniu ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy przetestować datę pozycji na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w toku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin500

gojiBerry-500

Releated Post