African Mango 900 – Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów sprawdź skuteczny środek African Mango 900!

African MANGO to zwykły suplement diety wygodny w ról tabletek. Wyrób ten promowany stanowi dla pań dorosłych, które zmagają się z nadwagą i potrzebują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do używania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem produktu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał popularność w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, posiadających na końcu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest dużym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą rolę w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji artykułu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i ochronę wagi. Element ten jeszcze wpływa dodatnio na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO uważają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą sumą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do potwierdzenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najwłaściwszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (ma to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać potrzebnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango900

biovelisstabs

Breast Fast

Releated Post