Untoxin – Czujesz się ciągle wykończony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w skórze kapsułek. Produkt ten przeznaczony jest do używania w sezonach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie że żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się to na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji lekkiej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co dokonuje się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy gościć w trakcie albo po posiłku, popijając sporą częścią wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można dostrzec już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego używania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergia na jeden jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić zatrzymywane w temperaturze domowej w twórz naturalny dla malutkich dzieci. Chronić przed promieniowaniem i zaangażowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie potrafi stanowić przyjmowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax promocja

tani Follixin

Releated Post