Flexin500 – Dręczą Cię bóle stawów? Wykonywanie prostych prac jest mordęgą? Odzyskaj całkowitą sprawność dzięki tabletkom Flexin500!

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany jest na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i stanowi oddziaływanie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na produkt normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność mieszania się plus stanowi podawany osobom, które korzystają trochę ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok istnienia a chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i nadal towarzyszy im ból, uprawiają sport a co za tym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone oraz potrzebują regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 uważają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 wykonywa się z żelatyny i wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno kończyć się tak, jak zalecił lekarz bądź razem z wiedzami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w procesie dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą zawartością wody.

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z zasadą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na jakiś składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w miejscu ważnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w układu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być kojarzone jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500

Femmax promocja

tani Breast Fast

Releated Post