Moda która jest dookoła

Sporo pań ma znaczące kompleksy na tle swojej wagi – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma żadnego sensu się oszukiwać – całkiem często rzeczywistość jest taka, że faktycznie Polki mają nieco kilogramów za dużo. Na szczęście są naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, niekiedy całkiem szczupłe kobiety przez słabo przystosowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez wątpienia ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech odcień naszego stroju podkreśli naszą karnację, to wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To beznadziejne połączenie, które nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Bardzo często kobiety pragną ukryć brzuch, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakże jeśli jakaś z pań chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.

Releated Post