Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco silna albo jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że spada przepływ krwi do penisa w czasie stosunku. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.

Releated Post