Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które zawierają zarówno kłopoty fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to przeważnie choroba alkoholowa, narkomania, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i kłopoty w związku. Niskie
kamagra libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn doznaje stresu na skutek kłopotów w pracy lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma wrodzoną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć z nim bójkę lub uciekać, dlatego zazwyczaj tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich viagra jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Releated Post