Dziewięć przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Oto parę prostych wskazówek, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż dotyk aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, cialis tanio
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie wzmaga transport krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Tym samym wskazane jest włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra

Releated Post